Билети за събитията може да закупите от каса "Българан" на Ул. "Братя Шкорпил" 33, каса зала "Славейков" и онлайн от ePortal.BG
След феноменален зрителски интерес хитовата комедия на Теди Москов отново идва в морската столица – и то в специален мега вариант, подготвен ексклузивно за варненската публика!
Не пропускайте шанса да се посмеете от сърце на 14 февруари от 18:00 часа в Двореца на културата и спорта във Варна.
Спектакълът, вдъхновен от класическата комедия на Марио Моничели „Неизвестни извършители“, обещава истински празник на хумора. Сюжетът проследява трогателно забавните опити на група абсолютни аматьори в престъпленията да оберат заложна къща – план, обречен на катастрофален, но много смешен провал.
„Това са трогателно неопитни и неможещи с нищо друго да се занимават крадци“, споделя с усмивка Теди Москов. Заедно със Симон Шварц той адаптира историята така, че да оживее в духа на съвременна България и да говори директно на днешния зрител.
На сцената ще блесне впечатляващ актьорски екип: Мая Новоселска, Роберт Янакиев, Дайана Михайлова, Явор Бахаров, Ясена Господинова, Йосиф Шамли, Петя Венелинова, Александър Сано, Александър Узунов и Ивайло Спасимиров.
Визуалната магия е дело на сценографа и костюмограф Виолета Радкова, а музикалната атмосфера – на Пламен Мирчев-Мирона.
Очаква ви буря от смях, емоция и незабравими персонажи!
Ако обичате качествената комедия – това е вашият спектакъл.
В продажба на каси: Българан, Дворец на културата и спорта, Фестивален комплекс, зала „Славейков“
Онлайн билети: в системата на ePortal.BG от ЛИНКА ТУК